UWAGA

Czasowo całkowicie zawieszamy odbiór odpadów wszelkich typów w siedzibie firmy jak i własnym transportem.

 

Przyjęcie elektrośmieci od osób fizycznych:

 

Przy siedzibie firmy bezpłatnie każda ilość kompletnego zużytego sprzętu w godzinach 8-17 dzień roboczy i 10-14 w soboty. (Komputery PC mogą  być pozbawione dysków twardych). Ze względu na częste próby pozostawiania niekompletnego zużytego sprzętu oraz odpadów, których nie przyjmujemy zużyty sprzęt i odpady styropianu można pozostawiać u nas wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym. 

Prosimy aby nie próbować pozostawiać odpadów z drewna i drewnopodobnych (połamane krzesła, maty itp.), ubrań, pobitych kineskopów telewizorowych, zdekompletowanego sprzętu  bądź innych, któych zbieraniem się nie zajmujemy.

Przy miejscu przyjęć zainstalowany jest monitoring. W przypadku niestosowania się do w/w prośby będziemy wyciągać konsekwencje od nieuczciwych osób.

 

Odbiór elektrośmieci od osób fizycznych naszym transportem z wyniesieniem:

 


Szanowni Państwo

DO ODWOŁANIA  ZAWIESZAMY ODBIÓR ELEKTROŚMIECI NASZYM TRANSPORTEM.

 


- Bezpłatnie począwszy od 3 sztuk dużego AGD (np. pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa) na terenie miasta,   (Telewizory, pochałaniacze etc. to dla nas odpad drobny) tylko w piątki w godzinach 16:00-19:00. Przy okazji możemy zabrać inny drobny zużyty sprzęt oraz baterie i akumulatory.

- Pojedyncze sztuki dużego AGD oraz innych, małych elektrośmieci odbieramy z wyniesieniem w piątki także w godzinach 16:00-19:00 w cenie 25 zł (bez względu na ilość odpadów i wielkość, na terenie miasta Lublin). Przy okazji możemy zabrać inny drobny zużyty sprzęt oraz baterie i akumulatory.

 

Zgłoszenia przyjmujemy w wyłącznie formie elektronicznej poprzez formularz u dołu strony przez cały tydzień. Prosimy dokładnie wypełnić i wysłać zgłoszenie. Jeśli adres mailowy podany zostanie poprawnie to na skrzynkę odbiorczą lub Spam dotrze automatyczna odpowedź zwrotna potwerdzająca iż zgłoszenie otrzymaliśmy.

Zgłoszenia wysłane po godzinie 14:00 w piątki realizujemy w kolejnym tygodniu. 

 

Prosimy przygotować urządzenia do wyniesienia. (pralki odpiąć od sieci wodociągowej, rozmrożone lodówki opróżnić z żywności itp.)

 

Odbiór odpadów z przedsiębiorstw i instytucji:

 

Do indywidualnego ustalenia w dni robocze. Prosimy  najpierw telefonować.

Odbiór zużytych tonerów oraz świetlówek na miesjcu lub naszym transportem realizujemy odpłatnie. Zakład nie prowadzi skupu zużytych, oryginalnych tonerów.

 

Szczegóły dojazdu - znajdują się w zakładce LOKALIZACJA

 

Elektroodpady, które przyjmujemy:

- duży sprzęt AGD (np. pralki, zmywarki),

- mały sprzęt AGD (np. odkurzacze, roboty kuchenne, frytkownice),

- sprzęt informatyczny (np. komputery, myszki, monitory, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne),

- pozostały sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. wiertarki, wzmacniacze, telefony, sprzęt wideo),

- zużyte akumulatory i baterie.

 

W przypadku wątpliwości  czy dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Odbiór zużytego sprzętu elektronicznego, elektrośmieci, elektroodpadów stanowi znaczący problem dla mieszkańców Lublina i innych miast. SEGRA służy pomocą.

Jak wiadomo elektrośmieci stanowią poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Brak odpowiedniej utylizacji elektroodpadów nie tylko zanieczyszcza glebę, ale też wodę i powietrze, które są nam do życia niezbędnie potrzebne. Staramy się pomóc w ich właściwym zagospodarowaniu i liczymy na poważne podejście do sprawy.

 

Tagi: odbiór elektrośmieci Lublin, odbiór elektroodpadów Lublin, elektrośmieci Lublin, elektroodpady Lublin, odbiór zużtego sprzętu elektronicznego Lublin, 

© 2019 Odbiór elektroodpadów, elektrośmieci SEGRA Lublin. All rights reserved.